piątek, 28 marca 2014

Start...

        Cześć! Czy zdarza Wam się, że przychodzi taki moment, kiedy jedyną rzeczą, o której marzycie, to założyć wygodne ubranie, ciepłe skarpety i zasiąść z filiżanką gorącej herbaty do dawno wyczekiwanej książki? Kiedy przytłaczająca ilość obowiązków i totalny brak czasu dla siebie doprowadza Was do szału. Mi osobiście zdarza się to dosyć często. Książki ustawiają się w kolejce, a ja tylko marzę, żeby je przeczytać. Skłamałabym, gdybym powiedziała, że nie czytam. Czytam, ale zdecydowanie nie tyle, ile bym chciała.

        Postanowiłam nie poddawać się temu mało przyjemnemu uczuciu i założyć bloga, który miałby zmotywować mnie do lepszej organizacji, a co za tym idzie do większe ilości czasu na czytanie książek. Bo wierzę, że to właśnie świetne zorganizowanie jest kluczem do wszystkiego. 

        Długo zastanawiałam się nad założeniem bloga. Jeszcze dłużej zajęło mi wymyślenie nazwy. Niby nic, a jednak może człowiekowi uprzykrzyć życie. Do tego bez przerwy myślałam czy to ma sens, czy podołam, co inni powiedzą? A potem pomyślałam, że muszę to zrobić chociażby dla siebie.

        No i jestem. A razem ze mną mój blog ...bo lubię czytać... Mam nadzieję, że razem ze mną będziecie się dobrze bawić, a do tego świetnie organizować swój czas. A potem to już tylko książki i inne pasje. A mam ich niemało.



      

3 komentarze: